מסיבת תה לפרידה מתוקה

30.11.15 יום ב' מאת:

החיים שלנו רצופי פרידות. לעתים קצרות ולעתים ארוכות, רגעים שיש בהם טעם חמוץ וגם קצת מתוק, של אכזבות קטנות ושמחות גדולות. איך מרגילים גם את הילדים שלנו לעבור את הרגעים הללו? זה כבר מורכב יותר אבל במקביל גם חלק בלתי נפרד מחיי היום יום.

 

הם נפרדים ממערכת חינוכית אחת ועוברים לאחרת, מגננת אחת לשניה, מחברה טובה אחת לחברה טובה אחרת  - גם החיים שלהם, כבר בשלב הצעיר והמוקדם הזה, רצופים בכל אותן פרידות.

מסיבת תה לילדות

 

מסיבת תה מנייר

 

נועה קליין, מעצבת רב-תחומית ובעלת הבלוג המושקע I'm on leave (שהתארחה אצלנו לא מזמן במדור ״אימהות ברשת״) החליטה להפוך את הפרידה של בתה מעיין מחברתה דילן לרגל עזיבתה של משפחתה לחו"ל, למאורע משמח: כזה המאפשר תחושות פרידה מעקצצות על עזיבתה של דילן אך גם מלא במתיקות וחברות אוהבת בזכות מסיבת התה המופלאה שערכה להן.

 

מסיבת תה לילדים

 

מסיבת תה diy

 

מדובר במסיבת תה קסומה שכולה עשויה ממוצרי נייר, בגוונים פסטליים, מלאה באקססוריז קטנים ובובות חלומיות - ממש כמו ביקור באליסה בארץ הפלאות.

 

מסיבת תה מנייר diy

 

מעיין ודילן נהנו מיום שמש, לבושות בשמלות חלומיות (וכמובן מסתובבות), שיחקו יחד, אכלו קינוחים בכאילו (וגם באמת) וללא ידיעתן, יצרו מזכרת בלתי נשכחת שתלווה אותן לאחר הפרידה ותותיר בהן זכרונות משמחים של אחר הצהריים אחד קסום במיוחד.

 

מסיבת תה

 

פינצטה

 

מסיבת תה מנייר

 

מסיבת תה לילדות

 

מסיבת תה מנייר

 

פרטים נוספים אודות המסיבה המיוחדת תוכלו לקרוא בפוסט בבלוג של נועה וגם לקבל שם הנחיות מדוייקות ואת קבצי הפרינטבלס שנועה יצרה עבור המסיבה, כך שגם אתן תוכלו לעשות מסיבת תה קסומה כזאת משלכן.

תראו כמה זה פשוט וקל:

הוראות להכנת עוגת יומולדת מנייר

 

מעיין ודילן נפרדות לשלוםעיצוב וצילום: נועה קליין

 

והחיבוק הזה, בין השתיים, אומר פשוט הכל.

 

לקריאה נוספת במגזין:

 

מדריך DIY : המתנה הכי יפה בגן >>

 

קפה וחיבוק עם בובה בלה >>

החיים השמחים על פי טווילינגן >>

 

up