אז מי המלכה השולטת

01.01.13 יום ג' מאת:

מישהו אמר FREAK CONTROL??

 

אני שומעת את עצמי צועקת על ההוא שלצידי היקר שאני זו שאחליט אם נאכל בנואר או בקופי בר ושלא יעז להזמין מקום לפני שאני חושבת עד הסוף מה בא לי ואיפה בא לי ושלא לדבר על כמה בא לי! תוך כדי שהצעקה עולה במעלה הגרון והופכת לדימעה עמומה, אני מבינה שאני מנסה להחזיר לעצמי שליטה שאבדה לי, כנראה, לפני 17 שבועות.

 

שרון בשבוע 17

 

אני אישה שתמיד צריכה להיות בשליטה, כשאני מאבדת אותה אני עלולה להכנס לחרדה עמוקה.

השליטה אצלי מתבטאת בכל תחום, החל מלדעת ולהחליט היכן נמצא כל ספר ואגרטל בביתי ועד ללו"ז מסודר לפרטי הפרטים.

זה שלצידי היקר, נותן לי לשלוט בחיי כמה שארצה ולעיתים רבות, יש לומר, גם בחייו.

 

הבטן היקרה שלי שבוגדת בי וללא כל סיכום מראש הולכת וגדלה לה, היא אולי הסממן הבולט ביותר לכך שזוהי הפעם הראשונה בחיי שאין לי כל שליטה על התהליך.

אז נכון, אני יכולה להפסיק לחלוטין את האלכוהול, הסושי וההגיון ההולך ובורח דרך תאי מוחי אך האמת היא, שאין לי כל שליטה על ההריון.

כן, אני מודה, כבר מהבטן, גברת יקרה, את שולטת בי ללא עוררין ומלמדת אותי תוך כדי את השיעור הגדול בחיי עד כה (לא יכולה שלא להרהר כמה שיעורים כאלה עוד אלמד בעל כורחי בשנה הקרובה או ב- 20 שנים הקרובות).

 

אני נותנת לך להוביל, לגדול בקצב שלך, באופן שלך טוב לגדול בו, לפתח את האישיות שלך ללא כל הפרעה מצידי. תראי כמה מגוחכת אני, כיצד אני מנסה לשמור לעצמי עוד בזיק של שליטה וכותבת שאני זו "שנותנת" לך להוביל ולא שאת כלל בלי לשאול, מובילה, גדלה, מתפתחת, מתעצבת... כמה טיפשי מצידי...

ובנסיון נואש נוסף לאחוז בחבל הטבור מצידו השני, מנסה לקחת כדורי ברזל, לישון כמה שעות טובות ולחלום עליך אך אני מודה- את המנצחת ואני זו שצריכה ללמוד לוותר.

כששמעתי ששרה ג'סיקה (חברתי היקרה) תיאמה את הניתוח הקיסרי של בנה הראשון חודשים מראש, צחקתי בלגלוג "FREAK CONTROL" . אך היום אני מבינה ששרה היקרה חיפשה להחזיר לעצמה מעט שליטה בכל התהליך הפרוע הזה וזו אולי היתה דרכה היחידה.

 

אני ככל הנראה לא אקבע לגברת הקטנה מתי לצאת, זה הזמן שלי לעבור את השיעור הראשון בהורות ולמען מדריכת היוגה היקרה שלי- לתת לתהליך להוביל אותי ולהיות בו פשוט ברגע.

 

רק מה שקורה לי, מטורפת שכמותי, זה שבכל שאר תחומי חיי אני אוחזת בשליטה כל-כך חזק כדי לפצות על הבטן שגדלה בלי לשאול. כך המעגל חוזר חלילה לתופעות הפסיכוסומאטיות הנפלאות שכבר סיפרתי לכן עליהן.

 

צא לך הרפס יקר, חירקו בלילה שיניים אדיבות, השתגעי והתבלבלי קיבה חביבה אני המלכה הטיפשה השליטה היחידה בחיי.

 

לקריאה נוספת על שבוע 17 להריון >>

up