מי זאת לעזאזל?

26.01.13 יום ש' מאת:

אני לא עצמי, אני הולכת ומאבדת את מי שהיתי עד לפני 21 שבועות, אט אט. במקומה הצטרפה לה לחיי ולחיי ההוא שלצידי מישהי שאמנם מזכירה אותי אך כבר איננה מתנהגת כמוני ובטח שאיננה נראית כמוני. מי זו המטופשת? זו שתופסת את מקומי? האימפולסיבית השמנמנה שעושה מעשים שבחיים לא הייתי מעלה על דעתי לעשות???

 

 שרון בשבוע 21 להריון

 

השבוע שתקתי למשך 30 דקות. שנים זה כבר לא קרה לי, מאז שאמא של יותם הביאה אותו לגן רק עם תחתונים ומרוב שוק הפסקתי לדבר ליום שלם, לא שתקתי במשך דקות ארוכות. השתיקה לא נבעה מטוב ליבי לזה שלצידי שמאס כבר בקולי וגם לא מתוך כבוד למרצה זוטר. היתי בהלם, לא יכלתי להוציא הגה מפי, לא האמנתי שאני זו שעשתה את המעשה חסר האחריות וחסר ההיגיון וכל זאת למען אוזן המן עם פרג!

 

היתי בדרך לאשקלון והבטן התחילה לקרקר, החלטתי לעשות עצירה אמיצה במרכז המסחרי באשקלון ברשת שמתחילה ב"א" ונגמרת ב"רומה" לקפה ואוזן המן גדולה ומתוקה. במשך 40 דקות ניצלתי את היותי בפריפריה והסתובבתי עם הקפה בכל רשת "פוזה" רעננה המחזיקה טייצים בזיל הזול. (אני מתה על חנויות שכותבות את שמן עם דאבל יי. עיין ערך "סלקשיין" "אודישיין" "פרמושיין"). 40 דקות של שוטטות נפלאה ללא דאגות,מלבד דאגה מההוא בעל השיער בחזה שעובר מידי יום על דף העו"ש שלי באינטרנט ואינו מבין כיצד זה קרה לו. לאחר השיטוט המלבב שמתי את פעמי לכיוון רכב החברה שמרבה להוביל אותי מחוץ לעיר בבטחה (תודה לך בוס יקר. כנאמר "רכב חברה, רכב חברה, מעניין לי את ה- אם נדלקת נורה").


מרחוק אני קולטת שמשהו אינו כשורה, הרכב אמנם נראה זהה ושם אכן חניתי אותו אך דלת הנהג פתוחה לרווחה לכיוון המדרכה. התחלתי להריץ במוחי את כל תרגלי קרב המגע שלמדתי בתיכון וגם כמה תירוצים מדוע לגנב לא כדאי לגנוב את הרכב מאישה הרה. תוך כדי מחשבות התגוננות אני כבר מריצה כתב התנצלות מפורט להוא שלצידי הכולל בעיקר חיוך גדול והורדת פרטי לבוש (כן, גם עם בטן זה עובד).

 

הגעתי לרכב וכאן התחילה השתיקה המרה שלוותה בפרצוף המום וגבה מורמת למשך 30 דקות! אכן, כפי שחשבתי, בהחלט ישב שם מישהו אך להפתעתי היה זה רק האייפון החמוד שלי יושב על מושב הנהג וכאילו מחכה לאזרח תמים שיושיט יד ויקח. כאן המקום להודות לתושבי אשקלון הישרים והחביבים. לא די שהשארתי את האוטו פתוח לרווחה גם הפקרתי את חברי הטוב לאור יום!!

 

מי זו? מי הפרחה חסרת האחריות שיצא לקפה והשאירה למשך 40 דקות את דלת הנהג פתוחה והאייפון נח לו בשקט על כסא הנהג?!? מי את סוררת? שלא לומר כלבה? מי את שהופכת אותי על ראשי ומנערת את כל מהותי שתנזל דרך אזני?? כנראה שמתישהו ב-21 השבועות האחרונים איבדתי את עצמי ולא שמתי לב.

 

אני שומעת אותי אומרת משפטים לאמא בוס טכנאי הכבלים ולא מאמינה שהם אכן יצאו מפי. אני כבר חושבת להתחיל להסתובב עם שלט על מצחי - " שרון יצאה לסידורים למשך תשעת החודשים הקרובים, שרין תחליף אותה. עמכם הסליחה"

 

 

לקריאה נוספת על שבוע 21 להריון >>

up