SHOPPING DAY שבוע 19

13.01.13 יום א' מאת:

כן זה קרה, בטני המתפוצצת אמרה את שלה- יצאתי למסע הקניות הראשון בהריון.

 

אחרי 19 שבועות של התנזרות מפאת בעתה עמוקה, הגיע הזמן להתמודד עם דימוי הגוף הבעייתי ולקנות ולקנות ולקנות.

 

שרון בשבוע 19

 

לכבוד הרגע הלא פשוט הזה החלטתי לקחת את שותפתי היקרה, אמא אהובה, שתגיד לי שאני נראית טוב גם בשק יוטה חרוך. הלוקיישן- קניון צפוני מלא במותגים, הרחק מהמרכז התל אביבי הציני, הרחובות המוכרים וחלונות הראווה המנצנצים. לא יודעת מדוע, אבל היתה לי תחושה שהצפון היקר יקבל אותי טוב יותר עם בטן. לא רציתי שאף מוכרת ממושקפת במשקפי יוקרה, שמכירה אותי, תתחיל לשאול שאלות. אז ביום חמישי, בשעות הצהרים, חניתי את רכבי בחניון של הקניון ופסעתי לעבר הקומה שבה בליתי שעות יפות בילדותי.

 

והנה הטיפ הראשון מגיע- שווה ללכת על מותגים טובים ולא יקרים, כל הרשתות שעלו לארץ הקודש לאחרונה, לגמרי באות בחשבון. הן מספקות לנו בגדי BASIC טובים ולא יקרים שלא יכאב להפרד מהם אחר כך. זה בדיוק מה שאנו צריכות בימים האלה, משהו שישרת אותנו בסטייל בימים השמנמנים, שלא יקרע את הכיס ויאפשר לנו בסיס טוב לאקססוריז ההורסים שנשלב.

 

האמת היה ממש לא קל. בשיטוט בין מדפי זארה לh&m היו לי דקות ארוכות של צפייה בגופי בעירום, דבר שלא עשיתי מאז הכניסה להריון. ובואו נודה שהאור בחדרי המדידה לא מחמיא!! לקח לי גם זמן להבין מה מחמיא לגוף שלי ומה לא. למשל (קבלו טיפ 2) החולצות הגדולות והרחבות אמנם יכולות להיות נוחות אבל הן לעיתים קרובות מגדילות אותך כל כך שאת עלולה להרגיש כמו אוהל סיירים. דווקא החולצות הצמודות יותר גרמו לי להרגיש טוב.

 

אחרי עצירה בקפה טבעוני כדי להרגיש רעננה ובריאה (ואולי אפילו רזה באיזה קילו או שניים), עלינו קומה ופסענו הישר לחנות החזיות. גם שם המחזה היה לא קל, עליתי בשתי מידות ואני רק בתחילת חודש חמישי. אני לא מבינה לאן לגוף שלי יש עוד לגדול?!? מה יהיה הסוף?? עם כל פסיעה מרחף מעלי ענן ה25 קילו שאמא שלי עלתה כל הריון ולא מפסיקה לקשקש עליו. בחרדה נכנסתי לחנות אחר חנות ולא נרגעתי עד שמצאתי שני זוגות מכנסיים לא רעים שישבו להם שם בשקט בזארה TRF ללא קשר להריון, כן אני כמו כולן רק עם גומי... מי בכלל רואה את הגומי?? אפילו לא עליתי מידה.

 

אמנם יש לי עבר של כמה סופי שבוע קלאסיים של הרעבות אבל בשנים האחרונות אני אוהבת את גופי, אין לי כל בעיה עם עירום ובטח שלא עם קניית בגדים, אבל פתאום הבנתי את הקושי של חברתי היפה (שמתנוססת לגובה 75 ס"מ ומבנה גופה יפה ומעוגל) כמה קשה לקנות בגדים כשמה שאת רואה גורם לך לרצות לרוץ הביתה ולנקות את המזווה מה- OREO DOUBLE COAT (תודה לך אוריאו יקר על רגעים של שלווה).

 

כשפסענו אל עבר החניה השעה כבר היתה 19.30 והידיים היו מלאות בשקיות שאני מקווה שישרתו אותי ואת הבטן הסוררת בחודשים הקרובים.

 

אני לא בטוחה שאני ארצה לחזור על החוויה הזו בקרוב, ההתמודדות היתה קצת יותר מידי עבורי בימים אלה של אי יציבות רגשית. לא באמת מחוברת לגופי העגלגל, הוא בסדר אבל בטח לא שופע מיניות ויופי כמו שמספרים. לחשתי לעצמי לאורך כל השיטוט "שרון- קצת בגרות, אל תעשי סיפור, תחייכי ותמצאי משהו שהיית לובשת גם לפני, את הרי אותה אחת רק בלי התלייה המושלמת שהיתה לך."

 

לקריאה נוספת על שבוע 19 להריון >>

up