החדר של יואב

19.01.17 יום ה' מאת:

על משימת עיצוב החדר המקסים שלפניכן הופקדה הפעם קרן בר, מעצבת פנים ובעלת הסטודיו והבלוג Karen B. הקוראות האדוקות שלנו מזהות אולי את שמה מפרק הפודקסט שעלה לא מזמן לאוויר אודות עיצוב חדרי ילדים או מכתבת איקאה האקרס בה שדרוגים מהממים למוצרי איקאה שקרן יצרה השתתפו בכתבה.

 

הקוראות הממש וותיקות שלנו בטח עוד זוכרות גם את התמונות מארון ההריון שלה, כשקרן עצמה עוד הייתה הריונית וכיכבה אצלנו במגזין.

 

עיצוב חדר ילדים

 

 

אז אחרי הקדמה שכזו, וותק עשיר אצלנו ב-9instyle, הגיע הזמן לראות אותה בפעולה ואנחנו יותר משמחות להציג לכן את חדר הילדים הבא (או חדר התינוק במקרה שלפנינו). מדובר למעשה בחדר אחד מתוך כלל הבית אותו עיצבה קרן וכמו שאתן וודאי יודעות, בעינינו מדובר בחדר החשוב ביותר.

 

עיצוב חדר ילדים

 

החדר עצמו עבר תהליך של שיפוץ שכלל החלפת רצפת שומשום בחיפוי פרקט והחלפת חלונות ותריסים ישנים בחלונות אלומיניום (בגוון אפור אבן למי שמתעניינת).

 

עיצוב חדר ילדיםהלקוח המרוצה :)

 

קו המחשבה המרכזי מאחורי עיצוב החדר היה עיצוב חדר עדין ונעים, מאורגן ומסודר, ללא בלגן ורעש בעיניים אך בכל זאת לתת הרגשה של חדר ילדים נגיש וכיפי. הצבעים שנבחרו לחדר הם ניטרליים ובשטיח המשגע (לפחות בעינינו) אפשר לראות שלל גוונים, כך שנוצר כאן רקע מושלם לכל פריט שיתווסף בהמשך לחדר.

 

ששידת החתלה בחדר ילדים

 

 

עיצוב חדר ילדים לתינוק

 

עיצוב חדר ילדים

 

אפשר לראות את העיצוב החכם והשימוש הנכון בצבעים בכך שהרהיטים עצמם נייטרלים ולבנים ונגיעות הצבע מגיעות רק מהאקססוריז ומהקיר שצבוע למחצה בגוון יפהפיה ומעט מעושן.

 

עיצוב חדר ילדים

 

אחד הפריטים שהכי אהבנו בחדר הוא מובייל האוריגמי התלוי של הציפורים הכחולות שהכינה בעלת החדר לבנה. הגוונים של הציפורים משתלבים נהדר והוא נותן איזושהי אווירה קסומה ונעימה שרק פריט שהוכן בצורה ידנית ועם המון אהבה יכול להביא עימו.

 

עיצוב חדר ילדים לתינוק

 

 

פריטים נוספים שכבשו את ליבנו במיוחד הם התמונות של החיות ומתלי העץ הקטנים על הקיר שמככבים באוסף המתלים המקיף שלנו. גם מהידיות המתוקות שנבחרו לעטר את שידת ההחתלה לא יכולנו להתעלם.

שידות החתלה נוטות להיות פריט ׳מתגלגל׳ מבית לבית וכדאי לדעת שבאמצעות שינוי כל כך קטן כמו החלפת ידיות, ניתן לשדרג ולהקפיץ את הלוק של כל שידה חדשה או ישנה כאחד.

 

עיצוב חדר ילדים

 

עיצוב חדר ילדים

 

מכיוון שרובם הגדול של פריטי הריהוט לתינוקות ופעוטות הם זמניים ולרוב מוחלפים כעבור שנתיים שלוש, בחדר זה לא תהיה בעיה להחליף את הריהוט מבלי לפגוע בעיצוב משום שהטון העיצובי לא נשען על הריהוט. גישה מצויינת וגמישה עבור חדר כל כך דינמי.

 

עיצוב חדר ילדים

 

בנוסף, החדר אמנם נראה לגמרי כמו חדר ילדים אבל הוא לא מאופיין באביזרים תינוקיים מידי כך שבהחלט יוכל לשמש בשמחה גם ילד בוגר יותר להרבה שנים קדימה.

 

עיצוב חדר ילדיםעוד לקוח מרוצה

 

אנחנו מקוות שאהבתן את החדר כמו שאנחנו אהבנו ושגם לכן התמונות הענוגות הללו עשו נעים בעיניים.

 

עיצוב חדר ילדים

 

ומהיכן כל דבר בחדר?


עיצוב: קרן בר
צילום: שירן כרמל

תמונות של חיות: הזמנה אונליין מ- The Animal Print shop
מתלים של חיות: מספר 5 ברשימה שלנו
שטיח: Urban outfitters
כיסא: סטודיו אחד אחד
מצעים ונחשוש: נוגילי
כרית פנדה: society 6
צבע לקיר: 0898p ממניפת טמבור
מובייל אוריגמי: עבודת יד של בעלת הבית
כרית המפלצת על הכיסא, ידיות שידת ההחתלה והכרית במיטת התינוק: אוסף פרטי של בעלת הבית
שידת החתלה ומיטת תינוק: יד שנייה

ידיות לשידת החתלה: נקנו ברומא

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

up