בוהו שיק

06.03.14 יום ה' מאת:

נונשלנטיות מגניבה והריונית

 

סגנון הבוהו שיק אהוב עלינו במיוחד. סטייל מגניב ולא מתאמץ בגזרות מתנפנפות ונושמות של בדים אקלקטים = שכבות על שכבות של סטייל.

 

 אופנה בהריון, בגדי הריון, בוהו שיק בהריוןFree Pepole

 

כשאת בהריון, מגניב במיוחד להתהדר בסטייל הזה, יש לו לוק מעולם אחר שכאשר את לובשת אותו באופן מדויק, את מרגישה שאת צועדת ברחובותיה המגניבים של ניו יורק.

 

אופנה בהריון, בגדי הריון, בוהו שיק בהריוןRachel Resch Photography

צריך לדעת ללבוש את הסגנון הזה בכלל ובהריון בפרט. הגזרות הרחבות וריבוי השכבות יכולים להגדיל אותנו כל כך שכל השיק ילך לאיבוד...

 

החוקים לא מאוד קפדניים ובעקרון אנחנו לגמרי בעד חלק עליון רחב וחלק תחתון מתנפנף ושמח אך הקפידי להרגיש בו בנוח, שימי לב שאת מאבזרת אותו נכון ולא נראית כאילו אספת כמה סמרטוטים מהטיול שהיה לפני שנים בהודו.

 

אופנה בהריון, בגדי הריון, בוהו שיק בהריוןspearmint baby

יש משהו מאוד נשי בסגנון הזה, צעיר ובועט. אם את בוהו שיקית אמיתית, מייד תתני תחושה לכל הסובבים שאת "אשת העולם הגדול", ההריון הזה לגמרי קטן עליך ואת הכי בסטייל בעולם - גם אם ש לך בטן.

 

אופנה בהריון, בגדי הריון, בוהו שיק בהריוןAscotfriday

אל תחששי לערבב צבעים וסגנונות. השיק הבוהמייני מאפשר הרבה חופש. כך שגם ג'קט ג'ינס אמריקאי משופשף, יכול להשלים את הלוק , בדיוק באופן הנכון.

 

אופנה בהריון, בגדי הריון, בוהו שיק בהריוןCleverly Yours

הטופים הבוהמיינים מאוד מגניבים אך אם הם לא תפורים טוב הם יכולים מהר מאוד להראות פשוטים וזולים. יש שלל גזרות ובדים שתוכלי למצוא היום בשוק, גם לא בחנויות המתמחות בבגדי הריון. ביחד עם ג'ינס הריון מתרחב וערמה של שרשראות, את מוכנה לצאת ליום עבודה שיקי במיוחד.

 

אופנה בהריון, בגדי הריון, בוהו שיק בהריוןRuche

אם החלטת ללכת על חלק תחתון סולידי, את לגמרי יכולה להתפרע עם העליונית. ווסטים, משי, תחרות, צבעים מפתיעים, פרנזים ובעצם מה לא?! בגלל שהבוהו שיק כל כך טוב בשכבות, העליוניות הן ממש מצרך חובה.

 

אופנה בהריון, בגדי הריון, בוהו שיק בהריוןבוהו בעליונית

FAB | TOPSHOP

 

הגענו לחלק המהנה ביותר בבוהו שיק- האקססוריז. כאן החוק מסתכם בכמות- הרבה! אז אל תחששי מצמידים , שרשרת ארוכה ומשקפי שמש אוברסייז. תוכלי למצוא אצל מומחיות הסגנון הבוהמייני תכשיטי עור, זהב או נחושת ובעיקר שילוב בין כל אלה. משקפי שמש, כובעים תיקים עם פרנזים מתנפנפים והרבה אטטיוד- יספקו את הסחורה.

 

אופנה בהריון, בגדי הריון, בוהו שיק בהריוןלוק בוהמייני מאובזר

הבוהו שיק, הוא אולי הסגנון שהכי מכבד את הצמידים. אז אל תשכחו לפנק את מפרקי הידיים שלכן.

 

אופנה בהריון, בוהו שיק בהריון, בגדי הריוןאקססוריז בוהומיינים

 

Mobstub | AdornmentsbyDebbie | Fors ted willow

 

אל תעשו לעצמכן הנחות אופניתיות בגלל ההריון. להפך! תמצאו את הדרך הכי נוחה והכי מגניבה לאמץ את הטרנדים החמים.

up