או מיי גלואו: קרם העיניים המבטיח והמקיים של INSTYTUTUM

19.02.21 יום ו'
מאת:

קרם עיניים.
טופיק מאוד מדובר ומאוד רציני בקרב אמהות עייפות.

גם מי שלא מכירה את עולם הטיפוח ואין לה שמץ של מושג מה זה סרום ולמה בכלל יש קרמים ליום וקרמים ללילה, יודעת להגיד בביטחון שהיא מחפשת קרם עיניים טוב, כזה עם הבטחות שמתקיימות.

וזה לא מקרי, העור שמתחת לעיניים הוא העדין ביותר בפנים שלנו והוא זה שמיד מגלה לנו מה שלומנו.

אם אנחנו עייפות מלילות נטולי שינה, אם בכינו, שתינו קצת יותר מדי יין או קצת פחות מדי מים, היינו יותר מדי בשמש, או סתם זכינו בגנטיקה מעפנה - הכל הכל מתגלה בעור הדקיק הזה, ששונה משמעותית משאר העור שיש לנו בפנים ולכן דורש תשומת לב מיוחדת.

ומכיוון שיש עניין גדול סביב הנושא ואני כאן כדי לתרום את פרצופי לקהילה - התיישבתי פה לדייט לילי, רק אני והמחשב, כדי לכתוב לכן סקירה מאוד מפורטת על קרם עיניים שאני מאוד אוהבת ומשתמשת בו בהנאה כבר כמה שבועות באופן קבוע.

אגב אופן קבוע - לא משנה איזה מוצר תבחרו לקנות, הדרך היחידה לדעת האם הוא אפקטיבי ויעיל או לא עבורכן- היא להתנסות במוצר באופן קבוע, למשך כמה שבועות לפחות. מוצרים טובים ופעילים זקוקים לזמן כדי להתחיל לפעול על העור שלנו. זו הסיבה לחשיבותה של שגרת הטיפוח. כשאנחנו הופכות מנהג חדש לשגרה, אנחנו מתמידות, לא מוותרות ותמיד גם נראה תוצאות. זה עובד בכל תחום בחיים, וגם פה - התמדה היא מילת המפתח.

אז לאחר חודשיים של שימוש פעמיים ביום - אני פה עם המסקנות שלי עבורכן.

קרם העיניים Truly Transforming Brightening Eye Cream
של מותג האינדי הגרמני המעולה מעולה INSTYTUTUM
(מכאן והלאה תרשו לי לקרוא לו בקיצור בבקשה אינסטי, סבבה?)

כתבנו עליו פה בכתבה שלנו על מוצרי אינדי ולמה כדאי לנו לרכוש דווקא מהם ונגענו טיפה בקרם העיניים המעולה, אבל זה הזמן להרחיב.

קרם עיניים עוצמתי INSTYTUTUM

מה הוא מכיל?
הנה רשימה קצרה של המרכיבים העיקריים:
שילוב HA רב-מולקולרי, תאי גזע של פטל, תמצית קליפת עץ המשי, צמח פרע, קפאין, תמצית קליפת אפר, ויטמין PP, תמצית תאי קפה, ניאצינאמיד, טריפפטיד-5, ביו-פולימרים, ביסבולול, חמאת שיאה, רטינול*.

*ספציפית במוצר הזה, כמות הרטינול מאוד קטנה ולכן הוא בטוח לשימוש גם בזמן הריון והנקה*

נתחיל עם ההבטחות:
להפחית קמטים ועיגולים כהים, להרים ולהחליק למראה עור חסר פגמים ללא נפיחות וקמטוטים, להדק ולהפחית מראה קווים דקים, להעניק לחות עמוקה באופן מיידי ול-24 שעות ולהעניק לאזור העיניים מראה צעיר ורענן.
או בקיצור - קרם עיניים עצמתי בעל פעולות רבות לקבלת תוצאות מדהימות.

 

אז מה הוא מקיים ומה פחות? להלן ההתרשמות שלי:

הפחתת קמטים ועיגולים כהים ✔︎
אז היוש, אני סובלת מ״עיגולים שחורים״ מתחת לעיניים. אצלי לא מדובר בפיגמנטציה אלא בעור מאוד מאוד דק שבעצם מאפשר לכלי הדם שמתחת לעיניים להיראות.

 

לתופעת העור הספציפית הזאת קרם עיניים טוב ויעיל יכול מאוד לסייע, אבל האמת היא שמעולם לא ציפיתי מאף קרם עיניים לשפר את זה (וזה אכן לא קרה) אלא תמיד הסתפקתי בקרם נעים, לחותי, וכזה שמאפשר לקונסילר לשבת מעליו יפה.

למעשה, לא היה בוקר אחד שלא מרחתי קונסילר, גם אם הייתי לבד בבית, לא הייתי מסוגלת להיות שנייה ערה ללא קונסילר.


שמתן לב שאני מדברת בזמן עבר? אני כל כך פחות משתמשת בקונסילר עכשיו, עד שאני לא מוצאת את הקונסילר האהוב שלי (מבין אוסף הקונסילרים שיש לי בתור מכורה) במגירה ואין לי כוח להתחיל לסדר אותה ולחפש אותו. תכף ארחיב.

 

אה, ויש לי קמט קטן מתחת לכל עין, הוא חלק בלתי נפרד מצורת העין שלי אבל לאחרונה התחיל להראות יותר נוכחות (הלו גיל 37 נושקת ל40). כאן אין קסמים ואני לא רוצה לתת לכן תקוות שווא, אבל אני בהחלט מרגישה שיפור גם עם הקמטים האלה.

 

ללא נפיחות וקמטוטים - מהדק ומפחית מראה קווים דקים ✔︎
אוקיי, אז יש סוגי נפיחויות שאף קרם בעולם לא יכול לפתור. אני מתכוונת להצטברות מאסיבית של שומן מתחת לעיניים, כזו שרק פלסטיקאי מצויין יכול לפתור.

 

אבל אם אני מתייחסת לנפיחויות עדינות שיש לרובנו, האמהות לקטנטנים, שמקורן בעייפות (או בכי ו-וואוו כמה בכי יש פה בתקופה האחרונה) אז כן, הקרם הזה עושה עבודה מצויינת תודות לכמה מרכיבי פלא שיש בו ובעיקר הקפאין.

קפאין מכווץ את העור ויוצר אפקט של ״מתיחה״ עדינה. המתיחה הזאת מאוד מורגשת וזו גם הסיבה שהקרם מבטיח תוצאה מיידית - כי זה מאוד מורגש ומובחן. יש כאלה שלא אוהבות את התחושה, אני באופן אישי מאוד אוהבת. ל״מתיחה״ העדינה של הקפאין יש גם אפקט מצטבר (זוכרות שכדאי להתמיד?) במניעת קמטוטים עתידיים והפחתה של העמקת הקמטוטים / קמטים הנוכחיים. באופן עקרוני ככל שיש פחות תזוזה של העור, כמה הוא ישמר טוב לעתיד.

INSTYTUTUM קרם עיניים עוצמתי

 

כמו כן, אותה מתיחה מפחיתה מעט את תזוזות העור ולכן ומשפרת באופן נראה לעין את מראה הקמטוטים העכשווי (זה בעצם מה שבוטוקס עושה, רק בצורה הרבה יותר מאסיבית מקרם עם קפאין, מוצלח ככל שיהיה).

איזה עוד יתרונות יש לקפאין?
ממריץ את העור, מסלק רעלים כך מפחית את הצטברות המים בעור שגורמת למראה הנפוח.

לחות עמוקה באופן מיידי ול-24 שעות ✔︎
לחות. עולם ומלואו. אפשר לומר שבשבועות האחרונים אני נמצאת במרדף מטורף אחרי לחות, בגלל החורף ומזג האוויר היבש אבל בעיקר בגלל הטיפול ברט-אוויט שדורש הרבה לחות (רט-אה-מה? זו חפירה נפרדת אם זה מעניין אתכם תספרו לי ואכתוב בשמחה גם על זה).

זוכרות את סיפור הכהויות מתחת לעיניים בגלל העור הדקיק שלי ואת העובדה האונברסילית שלכולנו יש עור דק מתחת לעיניים? אז לחות מזינה ונעימה שעוטפת את העור היא פעולה חשובה מאוד בקרם עיניים טוב. כדי לשפר את מראה העור ולמנוע נזק עתידי אנחנו חייבות המון המון לחות. כאן זה כבר עולם שלם שעוסק בגודל המולקולות ועל האופן שהן חודרות יותר או פחות לשכבות יותר עמוקות של העור - אבל בשורה התחתונה, לחות יש כאן ובשפע.

אני לא מרגישה יותר את התחושה של עפעפיים יבשים וכאמור הכהויות מתחת לעיניים מטשטשות וזו העדות הכי טובה לכמות הלחות, מכיוון שעור לח יותר הוא מעט עבה יותר וכך מסתיר יותר טוב את כלי הדם שיש מתחת לעין.
לגבי 24 שעות, אני מורחת פעמיים ביום ממנו, אז לא הזדמן לי לנסות את ההבטחה, בכל מקרה שפע של לחות יש פה.

מראה צעיר ורענן ✔︎
זה כבר סובייקטיבי מאוד, אבל אני יכולה להעיד על עצמי שבאופן כללי שגרת הטיפוח שאימצתי לי בשנה האחרונה גורמת לי להרגיש הרבה יותר טוב, וקרם העיניים הזה של אינסטי מאוד שדרג לי את ההרגשה, המראה והתחושה.

קרם עיניים עוצמתי INSTYTUTUM

--

מסכמת לכן בקצרה:
אחרי חודשיים של שימוש קבוע - פעמיים ביום, אני חייבת להגיד שאני ממש ממש מרוצה!
הכהות התבהרה משמעותית, הקמטוטים נחלשו והעור מסביב לעיניים מוזן בהמון לחות וזה משמעותי לי מאוד.
אין לי תמונת ״לפני״, זוכרות שכתבתי לכן שהייתי שמה קונסילר גם עם עצמי לבד בבית? אז התביישתי להצטלם.
ובלי תמונת ״לפני״ תמונת ״אחרי״ תהיה פחות מובנת, אבל מבטיחה להעלות לסטורי שלנו בהקדם המחשות ללא פילטרים, מוזמנות לעקוב >


עוד התרשמויות מהירות:

מבחינת ריח - הוא כמעט נטול ריח, בדיוק כמו שקרם עיניים אמור להיות.
מבחינת מרקם - הוא מאוד נעים לי, לא שמנוני ומאוד מרוכז.
חשוב לקחת ממנו כמות קטנטנה ממש בכל שימוש ולא להגזים בכמויות.
זה גם חסכוני - הקרם לא זול, אבל בשימוש נכון יכול להספיק לכמה חודשים טובים.

המלצה כללית לשימוש בקרם עיניים:
כדאי להניח אותו בטפיפות עדינות עדינות מתחת לעין ועל העפעף, אבל להתרחק משק הדמעות הנמצא בזווית העין. קרם עיניים שנכנס לשם עלול לגרום לדלקת, אז צריך להיות עדינות ומדויקות.

 

INSTYTUTUM קרם עיניים עוצמתי

 

ומה החסרונות שלו בעיניי? כי אין שלמות בעולם...
אז כאן יש חיסרון אחד מאוד מבאס - הקרם ארוז באריזת קופסה (Jar) כך שצריך להקפיד על סטריליות מירבית בהוצאה מהקופסה. אריזה סגורה ואטומה עם משאבה, או שפופרת או פיפטה עדיפה בהרבה והלוואי וישנו את זה...
אני שוטפת ידיים היטב היטב לפני שמתחילה עם הקרם ומהסיבה הזאת הוא גם הראשון ברוטינת הטיפוח שלי. אני מנקה את הפנים, שוטפת ידיים, מניחה קרם עיניים ואז ממשיכה. יש לי גם כפית קטנטנה כזאת שהזמנתי פעם שיהיה לי בבית, היא שמיועדת להוצאה סטרילית של קרמים מאריזות Jar אבל גם אותה צריך להקפיד לנקות ולחטא וזה כבר יותר התעסקות, לא תמיד יש לי כוח.

 

ואם בא לקחת את טיפוח העור שמסביב לעיניים עוד כמה צעדים קדימה - יש לי עוד שתי המלצות עבורכן:

*מסיכת ג׳ל להפחתת כהויות בעיניים (מסכה רב פעמית)*
של DAILY CONCEPTS

 

מסיכת ג׳ל ליניים עייפות

 

אני מאוהבת בה! כל כך נעימה. ניתן להשתמש בה כמסיכה קרירה או חמימה לפי החשק והצורך. אני אוהבת אותה קרירה ומאחסנת אותה במקרר. בימים קשים או כשסתם בא לי להתפנק - אני מוציאה אותה ונמרחת על הספה יחד איתה. תענוג!
לרכישה, מכאן >

*גלגלת רולר אבן דו צדדית (הצד הקטן יותר מותאם לאיזור שמסביב לעיניים)*
של DAILY CONCEPTS

גלגלת רולר לעיסוי הפנים ואבן הגוואשה

משמשת לעיסוי עדין התורם להמרצת העור, הפחתת הנפיחות בעיניים והחדרה יותר עמוקה של קרמים / סרומים. יש גם אבן גוואשה (השמאלית בתמונה) שאני מאוד אוהבת אבל הרולר הרבה יותר אינטואיטיבי בעיניי ותוך שנייה תבינו איך להשתמש בו ולא תבינו איפה הוא היה עד עכשיו.

לרכישת הרולר, מכאן >

 
לאבן הגוואשה הקליק פה >

הגענו עכשיו לחלק הכי הכי טוב! לפינוקים!

 

30% הנחה על כללל האתר
משלוח הביתה בחינם בכל רכישה
20% אקסטרה הנחה על הסל עם הקופון שלנו:

 

style15

 

(הסיייל והקופון בתוקף עד ה- 4.2.2021 בחצות או עד גמר המלאי).

 
לאתר של אוגלואו, הכנסו מכאן >

 


+++

זו הזדמנות מעולה להתחדש בקרם עיניים השווה הזה,  כי יחד עם כל ההנחות, המשלוח חינם והפינוקים זו יוצאת עסקה סופר משתלמת.

 

קליק ישיר לקרם העיניים המושלם >

 

ואם בא לכן להתייעץ / להתלבט / לשאול אותי עוד שאלות - בשמחה!
קפצו לקבוצה הסודית שלנו, אני שם >

 

 

ברוכות הבאות, נעים מאוד להכיר

שמי טל מאור זינגרמן, המייסדת והעורכת של ׳אמהות בסטייל׳.

על קצה המזלג - אני מעצבת, יזמית, אשת קהילות ותוכן, נשואה לשי ואמא גאה לשתי בנות שהן פשוט החיים שלי. כאן במגזין ובקהילות שלנו אני כותבת, מעצבת, ממליצה, קונה, מדברת, מלקטת וגם מארגנת לנו דילים שווים, איכותיים ומאוד משתלמים.

אני מאמינה שתוכן טוב, יפה ואיכותי יכול לשדרג מהותית את חווית האימהות ובעיקר לגרום לכל אחת מאיתנו לא להרגיש לבד. ואם הגעת עד לכאן,
כנראה שאת מסכימה איתי ואת הכי מוזמנת להצטרף אלינו!


מחכה לך בקבוצה הסודית שלנו, בקבוצת עיצוב חדרי הילדים שלנו וגם בסטורי.

כדי לעקוב אחרי כל הדילים שאני מעלה הכי כדאי לעקוב אחרי הטלגרם שלנו.

טל מאור זינגרמן
@imahotbstyle
הצטרפו אלינו באינסטגרם - הכי כיף איתנו!
אמהות בסטייל - המגזין