חימר ירוק - מסיכת הפלאים

11.11.16 יום ו' מאת:

אם היינו מספרות לכן שיש חומר מכושף, זול להפליא (כ- 25 ש״ח ל-250 גרם), שכל מה שצריך לעשות הוא לקחת כף ממנו, להמיסה ברבע כוס מים, להמתין שעתיים ואז למרוח על הפנים לעשרים דקות ו- וואוו, איך שהעור שלכן הולך להיראות! הייתן מאמינות? אנחנו היינו מאוד סקפטיות לגבי השמועות שמתרוצצות אודות ביצועי האבקה הירוקה הזו ולכן היינו חייבות לנסות בעצמנו.

 

 

ניסינו פעם אחת, פעמיים ואפילו שלוש ואנחנו כאן בשביל לספר - זה מושלם.

 

חימר ירוק

 

החימר הירוק נוצר באופן טבעי לחלוטין, מדובר בחומר הנוצר בתהליך טבעי, איטי להפליא בו סלעים שבקעו מקליפת כדור הארץ נגרסים יחד עם עלים שנשרו והופכים יחד לאדמה מסוג חוואר, אדמה עשירה במינרלים.

 

את אבקת החימר הירוק תוכלו לפגוש בכל חנות טבע וממש הופתענו לגלות עד כמה קל להשיגה. לאבקה אין שום ריח ולמשחה הירוקה שנוצרת במגע עם המים יש טקסטורה ממכרת ונעימה במיוחד. החימר הירוק סופח רעלים, מחטא ומעשיר את עור הפנים באופן שקשה להסביר מבלי להתנסות.

 

אבקת חימר ירוק מסיכת פנים טבעית לעור רגיל ושמן

 

המסיכה מיועדת לעור שמן ורגיל והיא אפקטיבית לחידוש רקמות, הרגעה מיידית, כיווץ וסגירת נקבוביות, מתיחה והחלקה של העור (אנטיאייג׳ינג) וסילוק רעלים וזיהומים מהאפידרמיס (שכבת העור העליונה).

 

איך היא עושה את זה?
התכונה המרכזית של החימר היא ספיחה. לחומר עצמו מטען חשמלי שלילי ולכל החיידקים, הוירוסים והרעלנים למיניהם יש מטען חיובי. הנחת המסיכה על העור סופחת למעשה את כל הרשעים שלעיל ומותירה את העור נקי ומנטורל - ממש דיטוקס. בנוסף לכל המעלות הללו החומר פועל גם באופן המשכך כאבים כך שניתן לחבוש כל מקום כואב בגוף והכאב נרגע.

 

 

הוראות להכנת מסיכה בסיסית:
1. ממיסים כף חימר ירוק ברבע כוס מים (רצוי מינרלים). מומלץ להשתמש בצנצנת זכוכית (לא פלסטיק ולא מתכת) ובכף עץ (אנחנו השתמשנו במקל ארטיק בתור בוחשן) ולאחר שעתיים המסיכה מוכנה למריחה.


2. יש לנקות היטב את הפנים מכל שאריות איפור וכו׳


3. למרוח את המסיכה באופן אחיד על הפנים


4. להמתין עשרים דקות או עד לייבוש מלא


5. להסיר את המסיכה, לשטוף את הפנים היטב


6. להשלמת הטיפול כדאי למרוח קרם לחות עשיר


7. להודות לנו. על לא דבר, הכל באהבה!

 

מסיכת פנים מחימר ירוק

 

מכיוון שנשים רבות בהריון ובהנקה מחפשות פתרונות שונים לבעיות עור המותרים לשימוש בזמן הריון והנקה (ויטמין a ושלל נגזרותיו המשמשים כטיפול אפקטיבי לעור פנים בעייתי אסור לשימוש) שאלנו את המכון הטרטולוגי לגבי שימוש בחימר ירוק בזמן הריון וההנקה.

 

 

באופן עקרוני, אין מניעה מוצהרת לשימוש אך תשובתם מובאת בזו הלשון: מאחר ולא נערכים מחקרים על מוצרי קוסמטיקה טבעיים אלא רק על תכשירים רפואיים בהם נערכים מחקרים והשוואות בקבוצות שטופלו ולא טופלו בתכשיר, אין תשובה חד משמעית לגבי קיום או אי קיום פוטנציאל לסכנה בשימוש בתכשיר.

לעוד קסמים מן הטבע:
כל מה שנפלא בשמן קוקוס >>
חמאת שיאה >>
המדריך הטבעי להרחקת יתושים >>

Save

up