תמונות המשפחה של יעל ואורי

18.10.15 יום א'
מאת:

אנחנו רגילות לראות את יעל גולדמן עם איפור מלא וסטיילינג מוקפד, מככבת בשלל קמפיינים בתחום הביוטי ובאופן כללי חיה את חייה בסגנון שמרגיש קרוב אך גם קצת רחוק מהשגרה היומיומיות שלנו.

 

יעל גולדמן ואורי פפר בניין אין סטייל

 

בסשן הצילומים הבא זכינו לקבל אותה יפיפיה כפי שהיא: ללא איפור, ללא עיצוב שיער, ללא פוטושופ אלא פשוט היא, יעל. אשה, רעיה, אמא.

 

יעל גולמן צילום עדיגיטל

 

כבר קיבלנו הצצה לשילוב הזה שבין החיים הזוהרים לבין חיי היומיום באמצעות האינסטגרם שלה וכעת אנו זוכות להכיר אותה מנקודת מבט אינטימית אפילו יותר.

 

עדי גולמן ואורי פפר עם בתם תהילה

 

יעל גולדמן, אורי פפר ושתי בנותיהן המתוקות - עמנואל ותהילה מגיעים אלינו למגזין עם סשן צילומי משפחה אינטימי ואוהב דרך עדשתה של עדי כהן מסטודיו עדיגיטל, שהצליחה ללכוד אותם ברגישות הנדרשת מצילומים בז'אנר הזה והתוצאה בהתאם - מופלאה.

 

יעל גולדמן אורי פפר ובנותיהן עמנואל ותהילה

 

בתור אימהות צעירות, התמונות הללו מעניקות לנו השראה. לראות כמה כוח יש באימהות, כמה אור יש באהבה של הורים לילדיהם, כמה קבלה עצמית יש ביכולת לעמוד ככה, חפים ממניירות אל מול המצלמה צוחקים, משתטים, מתחבקים ומתנשקים באופן הכי טבעי, ללא שום פילטר או הכוונה.

 

יעל גולדמן ואורי פפר צילום עדיגיטל

 

יעל גולדמן ובתה תהילה צילום עדיגיטל

 

פעמים רבות כשאנחנו מסתכלות על תמונות שלנו עם הבנות קשה לנו לקבל את איך שאנחנו נראות, הרי ילדים קטנים לא מאפשרים לדאוג לזוויות צילום ״נכונות״. קשה להיות בקונטרול מלא על איך שנראים כשנמצאים איתם. הם דורשים תשומת לב מיידית וממש לא אכפת להם איך אנחנו נראים ואיך המצלמה תתפוס אותנו. אחר כך כשאנחנו רואות את התמונות, הנטייה הראשונית היא לא לאהוב את עצמנו ואפילו להיבהל מאיך שאנחנו נראות בתפקיד האמא.

 

יעל גולדמן ובתה עמנואל צילום עדיגיטל

 

אורי פפר ובתו תהילה צילום עדיגיטל

 

בדיוק בגלל זה התמונות של משפחת גולדמן - פפר כל כך מרגשות אותנו. להסתכל מהצד ולראות שזה בסדר להצטלם בתפקיד החדש שלנו. שזה יפה ופוטוגני ורגיש ופשוט מושלם - כמו שזה. כמו שאנחנו. אלה לא ההעמדות המושלמות או האיפור נטול הפגמים שמשפיעים על איכות התמונות, כי אם הרגעים שהן לוכדות. וכאשר המצלמה נמצאת בידיים מיומנות ולב מלא רגש כמו של עדי - הקסם פשוט מתחולל מעצמו.

 

9instyle משפחת גולדמן פפר

 

יעל גולמן ובתה עמנואל צילום עדיגיטל

 

מבעד לניואנסים הקטנים שבצילומים: החלפות המבטים, הצחוק של הילדות הקטנות, האצבע המושטת בסקרנות לכל מיני פריטים חדשים שמגרים את הדימיון - אנו מזהות גם אותנו, את הילדים שלנו, את המשפחה שלנו ומבינות שבסופו של דבר כל אם היא אם, זו שרוצה ליהנות מזמן איכות עם ילדיה, זו שרוצה ליהנות מהם יחד עם פרטנר אוהב, זו שנוצרת את הרגעים הקטנים הללו באמצעות התמונות מתוך הידיעה שבקרוב הם יחלפו ולא ישובו עוד.

 

צילומי המשפחה של יעל גולדמן צילום עדיגיטל

 

אורי פפר צילום עדיגיטל

 

כשזה מגיע להורות, כל ההבדלים לפתע מיטשטשים, שהרי כל הורה פוגש באותם קשיים, חוויות, הנאות ושמחות - ללא תלות בדיי ג'וב שלו, ללא קשר לכמות העוקבים שלו באינסטגרם. כך בדיוק גם יעל - וכך בדיוק גם אנחנו וכך בדיוק התאהבנו בצילומים של המשפחה הנפלאה הזו.

 

יעל גולמן ואורי פפר צילום עדי כהן

 

יעל גולדמן ובתה עמנואל צילום עדי כהן

 

צילום: עדי כהן, סטודיו עדיגיטל
נ.ב - אנחנו מאוד אוהבות את האינסטגרם של עדי, הוא מקשט לנו את הפיד, שווה לכן לעקוב.

 

ברוכות הבאות, נעים מאוד להכיר

שמי טל מאור זינגרמן, המייסדת והעורכת של ׳אמהות בסטייל׳.

על קצה המזלג - אני מעצבת, יזמית, אשת קהילות ותוכן, נשואה לשי ואמא גאה לשתי בנות שהן פשוט החיים שלי. כאן במגזין ובקהילות שלנו אני כותבת, מעצבת, ממליצה, קונה, מדברת, מלקטת וגם מארגנת לנו דילים שווים, איכותיים ומאוד משתלמים.

אני מאמינה שתוכן טוב, יפה ואיכותי יכול לשדרג מהותית את חווית האימהות ובעיקר לגרום לכל אחת מאיתנו לא להרגיש לבד. ואם הגעת עד לכאן,
כנראה שאת מסכימה איתי ואת הכי מוזמנת להצטרף אלינו!


מחכה לך בקבוצה הסודית שלנו, בקבוצת עיצוב חדרי הילדים שלנו וגם בסטורי.

כדי לעקוב אחרי כל הדילים שאני מעלה הכי כדאי לעקוב אחרי הטלגרם שלנו.

טל מאור זינגרמן
@imahotbstyle
הצטרפו אלינו באינסטגרם - הכי כיף איתנו!
אמהות בסטייל - המגזין