פרק 45: מתי אתה חוזר היום? ספיישל יום המשפחה

14.02.18 יום ד'
מאת:

רגע לפני עליית העונה החדשה לאוויר, אנחנו מגיחות בפרק מיוחד לכבוד יום המשפחה ובו דיון טעון ומלא מחשבות על חלוקת התפקידים וניהול שתי קריירות במקביל לגידול ילדים קטנים.

 

הפרק שלפניכן הוקלט לפני מספר חודשים ועדיין לא עלה לאוויר, בשל הפגרה שלקחנו לנו. בינתיים הוא ישב לו בסבלנות וחיכה לרגע המתאים להתפרסם ולהגיע לאוזניים שלכן.

 

הפודקאסט של 9instyle פרק 45

 

 

רחלי ובעז שלו ביקשו להגיע להתארח בפודקאסט כדי להשמיע קול אחר על אבהות, קול שונה מזה שהשמענו בפודקאסט עד כה. רחלי היא מאיירת, קומיקסאית ויוצרת מאוד מוכשרת (המאזינות הקבועות שלנו מכירות אותה היטב מהפרקים המעולים בהם התארחה) שמפילה את העט בדיוק בשעה 16:00 ועוברת למוד ׳משמרת שנייה׳ כאמא ל-3 בנים קטנים בגילאים צפופים.

 

בעז, בן זוגה, הוא עורך דין העובד במשרד עורכי דין מבוקר ועד לילה. שוחחנו על חלוקת התפקידים ביניהם, על הרגשות שלו כלפי עבודתו והשילוב עם האבהות; דיברנו בפתיחות ובכנות על המקומות בהם הוא מרגיש נוכח ועל המקומות מהם הוא נפקד ועל איך כל זה מרגיש מהצד של רחלי, שותפתו לזוגיות, להורות ולחיים.

 

 

הפרק הזה מעורר דיון מאוד חשוב בעינינו ומאיר זרקור קצת פחות מחמיא על החברה הישראלית ועל נורמות העבודה הנהוגות בה, נושא שיש להתעכב עליו קצת יותר כי אנחנו באמת מאמינות שעצם השיח יכול להוביל לשינוי.

 

קליק להאזנה:

 

 

לינקים שהוזכרו בפרק:

 

פרק 31: Alpha Dad עם טל חן >

 

פרק 14: חיי אבא >

 

השתתפו בפרק:


טל מאור זינגרמן
העורכת הראשית של המגזין
רחלי שלו
בעז שלו

ברוכות הבאות, נעים מאוד להכיר

שמי טל מאור זינגרמן, המייסדת והעורכת של ׳אמהות בסטייל׳.

על קצה המזלג - אני מעצבת, יזמית, אשת קהילות ותוכן, נשואה לשי ואמא גאה לשתי בנות שהן פשוט החיים שלי. כאן במגזין ובקהילות שלנו אני כותבת, מעצבת, ממליצה, קונה, מדברת, מלקטת וגם מארגנת לנו דילים שווים, איכותיים ומאוד משתלמים.

אני מאמינה שתוכן טוב, יפה ואיכותי יכול לשדרג מהותית את חווית האימהות ובעיקר לגרום לכל אחת מאיתנו לא להרגיש לבד. ואם הגעת עד לכאן,
כנראה שאת מסכימה איתי ואת הכי מוזמנת להצטרף אלינו!


מחכה לך בקבוצה הסודית שלנו, בקבוצת עיצוב חדרי הילדים שלנו וגם בסטורי.

כדי לעקוב אחרי כל הדילים שאני מעלה הכי כדאי לעקוב אחרי הטלגרם שלנו.

טל מאור זינגרמן
@imahotbstyle
הצטרפו אלינו באינסטגרם - הכי כיף איתנו!
אמהות בסטייל - המגזין