חום יולי אוגוסט: לוח קיץ להדפסה

20.06.17 יום ג'
מאת:

אצלנו חופשת הקיץ של הקטנטנים עוד לא התחילה רשמית אבל גלי החום והלחות כבר לגמרי איתנו. וכל יום שעובר מקרב אותנו יותר ויותר אל ימות החופש של הקטנטנים שכרוך מבחינתנו בכל כך הרבה תכנונים, הסעות, התארגנות והתגמשות.

 

חופשת קיץ עם הילדים

 

 

התחלנו כבר לשריין מקומות בקייטנת הסבים והסבתות, הדודים והדודות, לתאם תאריכים, לחפש אטרקציות ולחשוב על פעילויות שיעסיקו אותם בימים הארוכים. יש ימים שבהם נדמה שזו תהיה תקופה קשה אבל אנחנו מעדיפות להתייחס אליה כאל מאתגרת.

 

לוח שנה לחופשת יולי אוגוסט להדפסה

 

אבל קודם כל ולפני שאנחנו מתחילות לתכנן את הלו״ז המאתגר ולחשוב על רעיונות לפעילויות עם הילדים, הכנו לנו (ולכן כמובן!) לוח קיץ חמים ושמח במיוחד, כדי שנוכל לעשות סדר בימים וכדי ששום דבר לא יתפספס.

 

לוח תכנון חופשת הקיץ עם הילדים חודש אוגוסט להדפסה

 

אתן יכולות לכתוב בו רעיונות לפעילויות כיפיות לחופשה ולשבץ אותם בימים הריקים ביומן שלכן וכמובן לשתף גם אותנו ברעיונות לפעילויות כדי שכולנו נוכל ליהנות. כל מה שאתן צריכות לעשות כדי שיהיה גם לכן את לוח הקיץ החגיגי שלנו הוא ללחוץ על התמונות ולהדפיס. קלי קלות.
[הלוואי שגם החודשיים הללו יעברו באותה הקלילות. אמן!]

 

לוח תכנון חופשת הקיץ עם הילדים חודש אוגוסט להדפסה

 

 

לוח תכנון חופשת הקיץ עם הילדים חודש אוגוסט להדפסה

 

+++

 

לחיי יולי-אוגוסט,
מאיתנו 9instyle

Save

Save

Save

ברוכות הבאות, נעים מאוד להכיר

שמי טל מאור זינגרמן, המייסדת והעורכת של ׳אמהות בסטייל׳.

על קצה המזלג - אני מעצבת, יזמית, אשת קהילות ותוכן, נשואה לשי ואמא גאה לשתי בנות שהן פשוט החיים שלי. כאן במגזין ובקהילות שלנו אני כותבת, מעצבת, ממליצה, קונה, מדברת, מלקטת וגם מארגנת לנו דילים שווים, איכותיים ומאוד משתלמים.

במהלך השנים האחרונות התאהבתי בחינוך המונטסורי ולאחרונה התחלתי ללמוד את הגישה באופן רשמי ב- AMI, איגוד המונטסורי העולמי מייסודה של ד״ר מריה מונטסורי וממשיכי דרכה. כיום אני בעלת תעודת מונטסורי אסיסטנט לגילי 0-3 וגם 6-12

אני מאמינה שתוכן טוב, יפה ואיכותי יכול לשדרג מהותית את חווית האימהות ובעיקר לגרום לכל אחת מאיתנו לא להרגיש לבד. ואם הגעת עד לכאן,
כנראה שאת מסכימה איתי ואת הכי מוזמנת להצטרף אלינו!


מחכה לך בקבוצה הסודית שלנו, בקבוצת עיצוב חדרי הילדים שלנו וגם באינסטגרם הפעיל שלי >

כדי לעקוב אחרי כל הדילים שאני מעלה הכי כדאי לעקוב אחרי הטלגרם שלנו.

טל מאור זינגרמן
@imahotbstyle
הצטרפו אלינו באינסטגרם - הכי כיף איתנו!
אמהות בסטייל - המגזין