משפחה בעמק הטוב והיפה

09.02.16 יום ג'
מאת:

 

החיים הוירטואלים מזמנים לנו הצצה מתמשכת לחייהם של אנשים. זו הזדמנות נפלאה עבורנו להקיף את עצמנו באנשים מעוררי השראה שעושים לנו טוב ויפה בפיד וגם בלב.

 

צילומי משפחה קרן שביט

 

כשההכרות הוירטואלית הופכת לאמיתית וחברית, מלווה בצחוק וחיבוקים חמים - אין לנו מה לעשות חוץ מלחייך באושר.

 

צילומי משפחה קרן שביט

 

ישנם אנשים המעוררים בנו השראה ומעמיקים את עולמנו וקרן שביט היא בהחלט אחת מהן. נגלה לכן שעוד מימיו הראשונים אי שם ב-2009, קראנו בשקיקה את כל מה שקרן כתבה בבלוג שלה אשר דרכו היא מספרת בעיקר על טעמה האישי ועשייתה המרובה וגם על משפחתה וחוויותיה כאמא. הכל באופן גלוי וכנה.

 

צילומי משפחה קרן שביט

 

קרן מציגה בפנינו, דרך כתיבתה, מודל משפחתי ששמחנו לאמץ. מודל של אישה וגבר ההולכים אחר החלומות שלהם, כל אחד וחלומו שלו בתוספת חלומות משותפים.

 

צילומי משפחה

 

מודל זוגי המקפיד באדיקות להשקיע בזוגיות ובטיפוח המשפחה הגרעינית והמורחבת כאחד ומודל משפחתי אוהב, של אמא, אבא ושתי בנות מקסימות ובעלות אופי. כשהכרנו אותה באופן אישי הבנו עד כמה הכל באמת ובתמים אותנטי.

 

צילומי משפחה סנדי אהרון

 

צילומי משפחה

 

וברור לנו שגם במשפחת שביט, בדיוק כמו אצל כל אחת ואחת מאיתנו, לא הכל תמיד טוב ויפה. גם שם הכיור לפעמים עולה על גדותיו, דמעה זולגת על לחיים, מדחום לפעמים מטפס למעלה ומשבש תוכניות - בקיצור, החיים. כמו אצל כולם. אבל כשהמעטפת הכללית כל כך אוהבת, עוטפת ומכילה וההשתדלות העיקרית היא להסתכל על החיים דרך משקפי הטוב והיפה - את כל זה אנחנו לחלוטין מאמצות.

 

צילומי משפחה

 

ועל התמונות הנפלאות הללו אחראית סנדי אהרון, שגם היא אמא המעוררת בנו השראה רבה.

 

צילומי משפחה

 

תמונות משפחה

 

אין מה לומר, פשוט זכינו.

 

יום המשפחה שמח!

ברוכות הבאות, נעים מאוד להכיר

שמי טל מאור זינגרמן, המייסדת והעורכת של ׳אמהות בסטייל׳.

על קצה המזלג - אני מעצבת, יזמית, אשת קהילות ותוכן, נשואה לשי ואמא גאה לשתי בנות שהן פשוט החיים שלי. כאן במגזין ובקהילות שלנו אני כותבת, מעצבת, ממליצה, קונה, מדברת, מלקטת וגם מארגנת לנו דילים שווים, איכותיים ומאוד משתלמים. במהלך השנים האחרונות התאהבתי בחינוך המונטסורי ולאחרונה התחלתי ללמוד את הגישה באופן רשמי ב- AMI, איגוד המונטסורי העולמי מייסודה של ד״ר מריה מונטסורי וממשיכי דרכה.

אני מאמינה שתוכן טוב, יפה ואיכותי יכול לשדרג מהותית את חווית האימהות ובעיקר לגרום לכל אחת מאיתנו לא להרגיש לבד. ואם הגעת עד לכאן,
כנראה שאת מסכימה איתי ואת הכי מוזמנת להצטרף אלינו!


מחכה לך בקבוצה הסודית שלנו, בקבוצת עיצוב חדרי הילדים שלנו וגם באינסטגרם הפעיל שלי >

כדי לעקוב אחרי כל הדילים שאני מעלה הכי כדאי לעקוב אחרי הטלגרם שלנו.

טל מאור זינגרמן
@imahotbstyle
הצטרפו אלינו באינסטגרם - הכי כיף איתנו!
אמהות בסטייל - המגזין