פרק 13: זוגיות והורות אחרי לידה

17.01.17 יום ג'
מאת:

הפעם החלטנו לשים על השולחן שלנו, לצד כוסות הקפה המפנק והעוגה הטעימה, נושא כבד משקל וטעון במיוחד: זוגיות והורות. בעיקר אחרי לידה, נקודת זמן מאוד טעונה ומלאת קונפליקטים שיכולה להוות השפעה מכרעת על מרקם הזוגיות העדין.

הזמנו לשיחה את אורטל הופמן שלם, מטפלת אישית, זוגית ומשפחתית בהתמחות כדי שתעזור לנו לראות איך אפשר לצלוח את התקופה הזו. החדשות הטובות - עם מודעות, רצון טוב וחמלה הדדית אפשר לצלוח את התקופה הקשה הזו ולצאת מחוזקים ואוהבים מתמיד.


להאזנה לחצו כאן:

 

 

 

 

פרק 13 בפודקאסט של 9InStyle 

 

לינקים שדיברנו עליהם בפרק:

 

אשתי היקרה - את נהדרת!
להצטרפות לקבוצה הסודית של 9instyle

 

ובעקבות הקלטת הפרק, אורטל פתחה קבוצת פייסבוק העוסקת בנושא זה ופתוחה לאימהות ולאבות כאחד: זוגיות והורות - לאחר לידה ובכלל. מוזמנות ומוזמנים להצטרף.

 

 

 

השתתפו בפרק:


טל מאור זינגרמן
העורכת הראשית של9instyle

 

אורטל הופמן שלם
מטפלת אישית, זוגית ומשפחתית בהתמחות

ברוכות הבאות, נעים מאוד להכיר

שמי טל מאור זינגרמן, המייסדת והעורכת של ׳אמהות בסטייל׳.

על קצה המזלג - אני מעצבת, יזמית, אשת קהילות ותוכן, נשואה לשי ואמא גאה לשתי בנות שהן פשוט החיים שלי. כאן במגזין ובקהילות שלנו אני כותבת, מעצבת, ממליצה, קונה, מדברת, מלקטת וגם מארגנת לנו דילים שווים, איכותיים ומאוד משתלמים.

במהלך השנים האחרונות התאהבתי בחינוך המונטסורי ולאחרונה התחלתי ללמוד את הגישה באופן רשמי ב- AMI, איגוד המונטסורי העולמי מייסודה של ד״ר מריה מונטסורי וממשיכי דרכה. כיום אני בעלת תעודת מונטסורי אסיסטנט לגילי 0-3 וגם 6-12

אני מאמינה שתוכן טוב, יפה ואיכותי יכול לשדרג מהותית את חווית האימהות ובעיקר לגרום לכל אחת מאיתנו לא להרגיש לבד. ואם הגעת עד לכאן,
כנראה שאת מסכימה איתי ואת הכי מוזמנת להצטרף אלינו!


מחכה לך בקבוצה הסודית שלנו, בקבוצת עיצוב חדרי הילדים שלנו וגם באינסטגרם הפעיל שלי >

 

 

טל מאור זינגרמן
@imahotbstyle
הצטרפו אלינו באינסטגרם - הכי כיף איתנו!
אמהות בסטייל - המגזין