טוב שבאתן למגזין האונליין ׳אמהות בסטייל׳ מגזין הלייף סטייל // הורות // עיצוב של טל מאור זינגרמן


אתן הכי מוזמנות להצטרף אלינו!

 

׳אמהות בסטייל׳ זו קהילה, הלב הפועם שלנו, והמגזין הזה שלפניכן הוא הבית. בקהילה שלנו שנולדה בשנת 2015 נמצאות למעלה מ-150,000 אמהות הלוקחות חלק פעיל בעולם שלנו.

 

העולם שלנו הוא שיחה של חברות טובות על כוס קפה ועוגת שמרים שוקולד איכותית. אנחנו נפגשות, מדברות וכותבות; מודדות, מבלות ומעצבות.


אנחנו אמהות שאוהבות את הילדים ונשארות נאמנות לעצמנו באותה נשימה ואנחנו מביאות לכן פה את כל מה שאהבנו ונכנס לנו עמוק לנשמה. בין אם זה היכן למצוא את התיק הכי שווה לגן במחיר מעולה או לדבר על נושאים כואבים שאף אחת לא מדברת עליהם - אנחנו פה בדיוק בשביל זה.

 

אתן מוזמנות לעבור איתנו חוויה נהדרת ומעצימה במשך כל חודשי ההריון ושנות האימהות לילדים.

 

אל תתנו לקולות המלחיצים שם בחוץ להפחיד אתכן. הריון, לידה והחיים כאמהות לקטנטנים יכולה להיות חוויה כיפית, מרגשת, מצחיקה, יפה ובסטייל - בדיוק כמו שאנחנו אוהבות.

בלי שיפוטיות ועם חיבוק גדול ואוהב. כן, בשביל זה אנחנו כאן, להעניק לכן רעיונות, עצות מהלב של חברת אמת, טיפים שווים, דילים סופר משתלמים וערימות של השראה - הכי בסטייל.

 

ומילה קטנה לאבות ולאבות שבדרך - אם הגעתם לכאן, אתם יותר ממוזמנים להישאר! המגזין אמנם כתוב בלשון נקבה אבל פונה בהחלט לשני המינים.

 

מעבר למגזין שנמצא כרגע מול עיניכן, אני נמצאת גם בפלטפורמות נוספות וכדי לחוות את החוויה של אמהות בסטייל במלואה, מומלץ להצטרף אליי גם לשם:

 כמה מילים חשובות על כסף ותגמול, אשמח אם תקראו

אתחיל בברור מאליו, אלה המילים שמלוות את כל עמודי המגזין ואת הלב מהיום שהוקם:

 

אף על פי שהמגזין אמהות בסטייל נהנה מתגמול עבור פירסומם של חלק מן המוצרים ו/או השירותים המוצגים באתר, לעולם לא נפרסם דבר שאנו לא מאמינות בו, ממליצות עליו במלוא הכנות ואף משתמשות בו בעצמנו.

 

כתבות החתומות בשם המגזין ובשיתוף גורם נוסף הינן כתבות מסחריות - זה אומר ששילמו לנו כסף על התנסות וכתיבת סקירה, הפקת תוכן, המלצה או חוות דעת שלנו.

 

בכתבות כאלה אתן עשויות למצוא לינקים ריווחיים. מה זה אומר? זה אומר שעל כל רכישה שנעשית דרך הלינק שלנו, המגזין מתוגמל בכסף.

עליכן זה לא משפיע ולא עולה לכן דבר, להפך, זה רק מוריד את המחירים עבורכן, חברות הקהילה. ככל שתרכשו יותר דרכנו כך כוח הקנייה של אמהות בסטייל יעלה ונוכל להשיג עבורכן הנחות יותר שוות, מתנות והורדות מחירים.


חשוב להדגיש: הכסף שהמגזין מרוויח כתוצאה מהפעילות המסחרית מושקע בחזרה במגזין, בקהילות ובתוכן שלנו - כך שמדובר בווין ווין אמיתי!


אז אם אתן אוהבות את הקהילה, את התוכן , את ההטבות- לרכוש דרך שיתופי הפעולה של המגזין זו בדיוק הדרך לתמוך בי, בנשים המוכשרות שעובדות איתי וגם לתמוך בעסקים ישראלים כחול לבן.

 

והכי חשוב: בכל רכישה שלכן דרך שיתוף פעולה מסחרי של המגזין - אני שם עבורכן!
חשוב לי לעבוד אך ורק עם עסקים שאני מאמינה בהם ובחווית השירות שהם יודעים להעניק ועומדת מאחורי השת״פים האלה ב100%. בכל מקרה שאתן לא מרוצות - ספרו לי ויחד עם המותג נמצא פתרון. תמיד יש פיתרון :)


יש לכן שאלות? בקשות לדילים ולשיתופי פעולה?
אני תמיד זמינה בשבילכן, הכי נוח לפנות אליי באחת מהדרכים הבאות:
דרך הטופס באתר >
או דרך ההודעות הפרטיות באינסטגרם >

 

 

קצת עליי, האמא של ׳אמהות בסטייל׳, טל מאור זינגרמן:

מעצבת, יזמית, אשת קהילות ותוכן, נשואה לשי ואמא גאה לשתי בנות שהן פשוט החיים שלי. בשנת 2010 פתחתי את הבלוג הראשון שלי ׳כלות אורבניות׳ ומאז אני לא מפסיקה לכתוב ולצלם.
כאן במגזין ובקהילות שלנו אני משתפת את כל ההמלצות והתובנות שלי כאמא מכורת עיצוב ואסתטיקה וגם סוקרת שלל מוצרים מעולמות הלייף סטייל לאמהות וילדים.

במהלך השנים האחרונות התאהבתי בחינוך המונטסורי והחלטתי להתעמק באהבה האמיתית שלי: לבבות של ילדים והורים.
בשנת 2021 התחלתי ללמוד את הגישה באופן רשמי בארגון המונטסורי העולמי מייסודה של ד״ר מריה מונטסורי וממשיכי דרכה.
כיום אני בעלת תעודת מונטסורי אסיסטנט לגילי 0-3, 3-6 וגם 6-12

ובאוקטובר 2023 התחלתי ללמוד לקבלת תואר דיפלומה בינלאומי ולהפוך למדריכה מונטסורית מוסמכת AMI .


אני מאמינה שתוכן טוב, יפה ואיכותי יכול לשדרג מהותית את חווית האימהות ובעיקר לגרום לכל אחת מאיתנו לא להרגיש לבד.
ואם הגעת עד לכאן,
כנראה שאת מסכימה איתי ואת הכי מוזמנת להצטרף!

 

טל מאור זינגרמן אמהות בסטייל