טוב שבאתן למגזין האונליין ׳אמהות בסטייל׳ מגזין הלייף סטייל // הורות // עיצוב של טל מאור זינגרמן


אתן הכי מוזמנות להצטרף אלינו!

 

׳אמהות בסטייל׳ זו קהילה, הלב הפועם שלנו, והמגזין הזה שלפניכן הוא הבית. בקהילה שלנו שנולדה בשנת 2015 נמצאות למעלה מ-150,000 אמהות הלוקחות חלק פעיל בעולם שלנו.

 

העולם שלנו הוא שיחה של חברות טובות על כוס קפה ועוגת שמרים שוקולד איכותית. אנחנו נפגשות, מדברות וכותבות; מודדות, מבלות ומעצבות.


אנחנו אמהות שאוהבות את הילדים ונשארות נאמנות לעצמנו באותה נשימה ואנחנו מביאות לכן פה את כל מה שאהבנו ונכנס לנו עמוק לנשמה. בין אם זה היכן למצוא את התיק הכי שווה לגן במחיר מעולה או לדבר על נושאים כואבים שאף אחת לא מדברת עליהם - אנחנו פה בדיוק בשביל זה.

 

אתן מוזמנות לעבור איתנו חוויה נהדרת ומעצימה במשך כל חודשי ההריון ושנות האימהות הצעירה.

 

אל תתנו לקולות המלחיצים שם בחוץ להפחיד אתכן. הריון, לידה והחיים כאמהות לקטנטנים יכולה להיות חוויה כיפית, מרגשת, מצחיקה, יפה ובסטייל - בדיוק כמו שאנחנו אוהבות. בלי שיפוטיות ועם חיבוק גדול ואוהב. כן, בשביל זה אנחנו כאן, להעניק לכן רעיונות, עצות מהלב של חברת אמת, טיפים שווים, דילים סופר משתלמים וערימות של השראה - הכי בסטייל.

 

ומילה קטנה לאבות ולאבות שבדרך - אם הגעתם לכאן, אתם יותר ממוזמנים להישאר! המגזין שלנו כתוב בלשון נקבה אבל פונה בהחלט לשני המינים.

 

מעבר למגזין שנמצא כרגע מול עיניכן, אנחנו נמצאות גם בפלטפורמות הבאות, וכדי לחוות את החוויה שיש לנו להעניק לכן במלואה, אנחנו ממש ממליצות לכן להצטרף אלינו גם לשם:

 

 כמה מילים חשובות על כסף ותגמול, נשמח אם תקראו

נתחיל בברור מאליו מבחינתנו, אלה המילים שמלוות את כל עמודי המגזין ואת הלב שלנו מהיום שהוקם:

 

אף על פי שהמגזין אמהות בסטייל נהנה מתגמול עבור פירסומם של חלק מן המוצרים ו/או השירותים המוצגים באתר, לעולם לא נפרסם דבר שאנו לא מאמינות בו, ממליצות עליו במלוא הכנות ואף משתמשות בו בעצמנו.

 

כתבות החתומות בשם המגזין ובשיתוף גורם נוסף הינן כתבות מסחריות - זה אומר ששילמו לנו כסף על התנסות וכתיבת סקירה, הפקת תוכן, המלצה או חוות דעת שלנו.

 

בכתבות כאלה אתן עשויות למצוא לינקים ריווחיים. מה זה אומר? זה אומר שעל כל רכישה שנעשית דרך הלינק שלנו, המגזין מתוגמל בכסף.

עליכן זה לא משפיע ולא עולה לכן דבר, להפך, זה רק מוריד את המחירים עבורכן, חברות הקהילה. ככל שתרכשו יותר דרכנו כך כוח הקנייה של אמהות בסטייל יעלה ונוכל להשיג עבורכן הנחות יותר שוות, מתנות והורדות מחירים.


חשוב להדגיש: הכסף שאנחנו מרוויחות כתוצאה מהפעילות המסחרית שלנו מושקע בחזרה במגזין, בקהילות ובתוכן שלנו - כך שמדובר בווין ווין אמיתי!


אז אם אתן אוהבות את הקהילה שלנו, את התוכן שלנו, את המבצעים שלנו - לרכוש דרכנו זו בדיוק הדרך לתמוך בפעילות שלנו ולאפשר לנו לעשות את זה עוד ועוד.

 

והכי חשוב: בכל רכישה שלכן דרך שיתוף פעולה מסחרי של המגזין - אנחנו שם עבורכן!
אנחנו עובדות אך ורק עם עסקים שאנחנו מאמינות בהם ובחווית השירות שהם יודעים להעניק ועומדות מאחורי השת״פים האלה ב100%. ולכן שירות מצטיין זה חלק בלתי נפרד מחווית הרכישה דרך שיתופי העולה שלנו.

לכן בכל מקרה שאתן לא מרוצות - שתפו אותנו ונדאג למצוא פתרון.


יש לכן שאלות? בקשות לדילים ולשיתופי פעולה?
אנחנו תמיד זמינות בשבילכן, הכי נוח לפנות אלינו באחת מהדרכים הבאות:
דרך הטופס באתר >
או דרך ההודעות הפרטיות באינסטגרם שלנו >

 

 

קצת על האמא של ׳אמהות בסטייל׳, טל מאור זינגרמן:
אמא של לי ואן, נשואה לשי ומתגוררת בכפר סבא.
מעצבת גרפית, אשת תוכן, יזמית, פודקאסטרית, בעלת ׳קלפטיש מרקטינג׳ - חברה לשיווק ודיגיטל ומייסדת המגזין האיקוני ׳כלות אורבניות׳.

אמא מונטסורית שנושמת מונטסורי מהרגע שמתעוררת בבוקר ועד הרגע שהולכת לישון ובשנה האחרונה לומדת חינוך מונטסורי ב- AMI איגוד המונטסורי העולמי מייסודה של ד״ר מריה מונטסורי וממשיכי דרכה. בעלת תעודת מונטסורי אסיסטנט 0-3 וגם לגיל 6-12.

מכורה לשופינג אונליין, עיצוב פנים, טיולים משפחתיים, אפייה ונטפליקס - לאו דווקא בסדר הזה.

 

טל מאור זינגרמן אמהות בסטייל