מה קורה לי?

נכון שלא האמנת שתגיעי עד לכאן? וודאי תתנחמי בעובדה שרק אחת מכל עשרים נשים יולדת בתאריך המשוער שלה ולמעשה 10% מהנשים יולדות אחרי שבוע 42 ולכן נכנסת לסטטיסטיקה הכל כך מיוחדת ואנחנו בהחלט חושבות שיש לך במה להתגאות.

 


כל ההערות והשאלות שקיבלת מהסובבים אותך בנוגע למצבך עד כה כמו "איך את מרגישה", "כמה עלית במשקל", "הבטן ממש גבוהה / ממש נמוכה" ועוד ועוד יתחלפו עכשיו לשאלה אחת ויחידה - "מה??? עוד לא ילדת???" והרי התשובה ברורה לכולם, ובכל זאת, הם חייבים לשאול ואת כבר תחליטי את את עונה בנימוס, בעצבנות או פשוט מתעלמת.

אנחנו מניחות שאת כבר מכירה את הצוות בחדר המיון של מחלקת היולדות בה את מתכננת ללדת, אולי רק בפנים ואולי את כבר זוכרת ממש את השמות של כולם. את כבר וודאי מתורגלת היטב בנוהל המעקבים בחדר המיון, בבדיקת כמות מי השפיר, בדיקת החלבון בשתן שנעשית באמצעות הסטיק הקטן, בדיקות הדופק ולחץ הדם ובדיקות המוניטור הרבות.

 


מאחר וזהו למעשה השבוע האחרון בהחלט להריון שלך, אם היו לך מחשבות או כוונות להספיק דברים נוספים לפני הלידה, זה כבר ממש הזמן ליישם הכל. אם תכננת לתת לבעלך מכתב או מתנה מיוחדת בחדר הלידה או אחרי הלידה זה הזמן לוודא שהכל כבר כתוב, עטוף ומוכן בתיק.

אם אמא שלך, חמותך או דודה שלך ממש ממש בטוחות שאת מתכננת להודיע להן ראשונות על ירידת המים או על התקדמות כלשהי בלידה ואחת מהן או כולן יחד משוכנעות שהן הולכות לתפוס את העובר בשנייה בה הוא יגיח לאוויר העולם כשכל מה שאת בעצם רוצה הוא להיות רק עם בעלך, זה הזמן לעדכן אותן או לפחות לעדכן את בעלך, כדי שידע לנהל את המקהלה המשפחתית ביד רמה.

 

הריון שבוע 40

 

 

מה קורה לעובר?

במיון יבצעו מעקב קפדני אחרי העובר, התנועות וההתפתחות, בכל מקרה הקפידי לספור תנועות גם בבית ועם כל חשש למיעוט תנועות או סתם תחושה שמשהו אינו תקין פני מיד לבדיקה.

 

אמנם העובר לא בטוח יודע זאת זאת אך גם הוא היה מתרגש לו היה יודע כמה מעט זמן עוד נשאר עד לפגישתכם. מדובר ברגע חד פעמי אותו תזכרי לנצח בליבך והוא ראשיתו של חיים שלמים, ארוכים ומשותפים זה לצד זה.

 

 

 

מה ללבוש?

מה זה כבר משנה, אם זה נח לך זה טוב. אנחנו ממליצות על תחתוני המזל שלך, אם כל הזירוזים הטבעיים לא השפיעו עד עכשיו, אולי זה מה שיעזור.

הריון שבוע 40

 

 

אז מתי לעשות את כל הבדיקות? מה עובר על העובר שלך מדי שבוע?

כל זה ועוד בתוספת המלצות וטיפים לגוף, לנשמה ולסטייל

נא להכניס שם

נא להזין כתובת מייל

Invalid Input

לא יודעת מהו שבוע ההריון? כנסי למחשבון שלנו כדי לבדוק >

 

תכלס

כשתגיעי להיבדק בוודאי יציעו לך זירוזים שונים כדי למנוע התפתחויות וסיבוכים העלולים להיגרם עקב הריון עודף, אל תשללי את הצעות הרופאים על הסף, הקשיבי לתחושות הבטן שלך ולליבך וקבלי את ההחלטה הנכונה לך ביותר, במידת הצורך התייעצי עם גורם שלישי עליו את סומכת במיוחד.

את בוודאי יודעת שאלו רגעי ההיריון הממש ממש אחרונים שלך, אנחנו מציעות בחום ומכל הלב שעכשיו פשוט תשכבי עם הרגליים למעלה ותנוחי. אלו רגעי המנוחה האחרונים שלך לפני מרתון החיים האין סופי, נצלי כל שניה. בזמן שאת נחה את יכולה להכין רשימת קניות מהפארם הקרוב למקום מגורייך עבור הדברים שיהיו לך נחוצים לאחר הלידה ולקרוא את הרשימה המעולה והכל כך חשובה שהכנו >

 

ואם את עדיין לא שם, את יותר ממוזמנת להצטרף לקבוצה הסודית שלנו בפייסבוק, היא חמה, נעימה ומחבקת עם המון טאצ׳ של סטייל - יש לנו תחושה שזה בדיוק מה שאת מחפשת >>

 

לשבוע הקודם >>