פרק 19: הדרך אל האושר

01.03.17 יום ד' מאת:

זו נשמעת כותרת מאוד ניו-אייג׳ית כזו העוסקת בפרחים, פרפרים, קשתות בענן ואולי גם יוגה ומדיטציה.


למעשה, חקר האושר הינו תחום מחקרי בענף הפסיכולוגיה החיובית והוא מלא בכלים פרקטיים וקלים ליישום, כאלה שכל אחת יכולה ליישם בחיי היום יום שלה. פרקטיקות אלה מבטיחות לנו איכות חיים, בריאות, סיפוק ותחושה כללית טובה הרבה יותר.

 

אירחנו את יהודית כץ, מומחית בתחום הפסיכולוגית החיובית, לספר לנו על כמה כלים שנוכל לאמץ בחיי היום יום שלנו ויחד איתם להתגבר על תחושות כמו חוסר וודאות ושחיקה שמאפיינות הרבה פעמים את ההורות בעידן העכשווי.

 

פודקאסט פרק 19 9instyle

 

 

אנחנו לא יכולות להבטיח שאם תאזינו לפרק הזה תהיו מאושרות, אבל אנחנו כן יכולות להבטיח לכן שאם תאמצו אפילו כלי אחד ממה ששוחחנו עליו אתן כבר תרגישו בעצמכן את השינוי החיובי. להאזנה:

 

 

 

 

אם אהבתן את הפרק ואתן רוצות להמשיך להתעמק בתחום ולשמוע עוד ועוד, אנחנו ממש ממליצות להכניס את הפודקאסט המשובח של יהודית ׳חושבים טוב׳ לשגרת ההאזנות שלכן, זה בדיוק מה שאנחנו עשינו.

פודקאסט פרק 19 9instyle

 

מזכירות לכן שאנחנו אוהבות להאזין לפודקאסטים בזמן שאנחנו נוהגות (פודקאסטים ידועים כמעבירי פקקים מצויינים), עושות ספורט בחדר כושר, מסדרות את הבית או מבצעות כל מטלה משמימה אחרת הדורשת קצת עניין בדמות פרק חדש באוזניים. עבורנו זה עוד כלי לצרוך תוכן איכותי ולהרגיש טוב :)

 

השתתפו בפרק:
טל מאור זינגרמן
העורכת הראשית של 9instyle
יהודית כץ
עוסקת בפסיכולוגיה חיובית

Save

Save

up