פרק 19: הדרך אל האושר

01.03.17 יום ד'
מאת:

זו נשמעת כותרת מאוד ניו-אייג׳ית כזו העוסקת בפרחים, פרפרים, קשתות בענן ואולי גם יוגה ומדיטציה.


למעשה, חקר האושר הינו תחום מחקרי בענף הפסיכולוגיה החיובית והוא מלא בכלים פרקטיים וקלים ליישום, כאלה שכל אחת יכולה ליישם בחיי היום יום שלה. פרקטיקות אלה מבטיחות לנו איכות חיים, בריאות, סיפוק ותחושה כללית טובה הרבה יותר.

 

אירחנו את יהודית כץ, מומחית בתחום הפסיכולוגית החיובית, לספר לנו על כמה כלים שנוכל לאמץ בחיי היום יום שלנו ויחד איתם להתגבר על תחושות כמו חוסר וודאות ושחיקה שמאפיינות הרבה פעמים את ההורות בעידן העכשווי.

 

פודקאסט פרק 19 9instyle

 

 

אנחנו לא יכולות להבטיח שאם תאזינו לפרק הזה תהיו מאושרות, אבל אנחנו כן יכולות להבטיח לכן שאם תאמצו אפילו כלי אחד ממה ששוחחנו עליו אתן כבר תרגישו בעצמכן את השינוי החיובי. להאזנה:

 

 

 

 

אם אהבתן את הפרק ואתן רוצות להמשיך להתעמק בתחום ולשמוע עוד ועוד, אנחנו ממש ממליצות להכניס את הפודקאסט המשובח של יהודית ׳חושבים טוב׳ לשגרת ההאזנות שלכן, זה בדיוק מה שאנחנו עשינו.

פודקאסט פרק 19 9instyle

 

מזכירות לכן שאנחנו אוהבות להאזין לפודקאסטים בזמן שאנחנו נוהגות (פודקאסטים ידועים כמעבירי פקקים מצויינים), עושות ספורט בחדר כושר, מסדרות את הבית או מבצעות כל מטלה משמימה אחרת הדורשת קצת עניין בדמות פרק חדש באוזניים. עבורנו זה עוד כלי לצרוך תוכן איכותי ולהרגיש טוב :)

 

השתתפו בפרק:
טל מאור זינגרמן
העורכת הראשית של 9instyle
יהודית כץ
עוסקת בפסיכולוגיה חיובית

Save

Save

ברוכות הבאות, נעים מאוד להכיר

שמי טל מאור זינגרמן, המייסדת והעורכת של ׳אמהות בסטייל׳.

על קצה המזלג - אני מעצבת, יזמית, אשת קהילות ותוכן, נשואה לשי ואמא גאה לשתי בנות שהן פשוט החיים שלי. כאן במגזין ובקהילות שלנו אני כותבת, מעצבת, ממליצה, קונה, מדברת, מלקטת וגם מארגנת לנו דילים שווים, איכותיים ומאוד משתלמים.

במהלך השנים האחרונות התאהבתי בחינוך המונטסורי ולאחרונה התחלתי ללמוד את הגישה באופן רשמי ב- AMI, איגוד המונטסורי העולמי מייסודה של ד״ר מריה מונטסורי וממשיכי דרכה. כיום אני בעלת תעודת מונטסורי אסיסטנט לגילי 0-3 וגם 6-12

אני מאמינה שתוכן טוב, יפה ואיכותי יכול לשדרג מהותית את חווית האימהות ובעיקר לגרום לכל אחת מאיתנו לא להרגיש לבד. ואם הגעת עד לכאן,
כנראה שאת מסכימה איתי ואת הכי מוזמנת להצטרף אלינו!


מחכה לך בקבוצה הסודית שלנו, בקבוצת עיצוב חדרי הילדים שלנו וגם באינסטגרם הפעיל שלי >

 

 

טל מאור זינגרמן
@imahotbstyle
הצטרפו אלינו באינסטגרם - הכי כיף איתנו!
אמהות בסטייל - המגזין